Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Výnimočná príležitosť na podnikanie

Interné ID: GK-19
Ulica: Železničiarska
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Reštaurácia
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj administratívno-obchodnú budovu na podnikanie resp. na bývanie, ktorá sa nachádza v turisticky vyhľadávanom meste Dunajská Streda.

Priestory sa nachádzajú v rodinnom dome, ktorý prešiel kompletnou prestavbou, a slúžil ako prevádzka reštaurácie potom ako výrobňa potravinárskych výrobkov.

Dispozičné riešenie budovy: Krytý vstup, 2 x Predsieň, Plnenie-Balenie-Etiketovanie, Kanc. a Obchodné priestory, Kancelária, Zasadačka, WC ženy a Wc muži a WC personál, Chodba, Tech.miestnosť, Šatňa, Sprcha, Altánok.

Výmera priestorov je 170,01 m2 + altánok 20,88 m2 = 190,89 m2.
Výmera pozemku: 558 m2

Priestory plne vyhovujú gastro prevádzke ale takisto ponúkajú možnosť prispôsobiť priestory podľa vlastných predstáv a sú vhodné aj na inú komerčnú prevádzku nakoľko v okolí je vynikajúci pohyb potencionálnych zákazníkov/turistov. Thermalpark Dunajská Streda sa nachádza od budovy 1,5 km. Nehnuteľnosť vlastní hygienické oprávnenie na podnikanie, preto je v nej možné okamžité začatie generovanie zisku.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Úžitková plocha:
190.89 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Terasa:
áno
Pivnica:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Celková plocha:
190.89 m2
Terasa plocha:
25 m2
Počet terás:
2
Pivnica plocha:
10 m2
Počet pivníc:
1
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Káblová TV:
áno
Optická sieť:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Gergely Kovács

Mgr. Gergely Kovács

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • sora
  • rusr

Financiám sa profesionálne venujem od roku 2007. Pôsobil som v rôznych korporáciách, na rôznych pozíciách. Nikdy som sa nebál výziev a zmien, preto sa mohlo stáť, že som pracoval v Komárne ako výlučný sprostredkovateľ poistenia, potom v Dunajskej Strede ako osobný bankár a v Galante ako riaditeľ pobočky. Po týchto skúsenostiach a úspechoch som sa stal súčasťou vedenia Nitrianskeho regiónu Poštovej banky, kde som založil základy hypotekárneho businessu. Po úspešnej adaptácii úverov na bývanie som prijal ponuku na pozíciu regionálneho riaditeľa 365.bank v Bratislave, ktorú som zastával dva roky. Počas mojej kariéry som sa veľakrát stretol s klientmi, ktorí vedeli čo potrebujú, ale nevedeli, ako na to. Práve preto som sa rozhodol ísť vlastnou cestou, lebo chcem ľuďom pomôcť vo svete úverov, kde sa cítim naozaj doma. Motivuje ma nájsť im najlepšie riešenie a odbremeniť ich od byrokracie. Každý prípad je individuálny, a preto je pre mňa každý klient výnimočný. Na základe týchto skúseností som sa rozhodol rozšíriť svoje služby aj o realitnú činnosť a preto sme pre Vás založili AZIS Reality.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti