Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lukratívne kancelárske priestory na pešej zóne v DS

Interné ID: TM-14
Ulica: Korzo Bélu Bartóka
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
15 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

AZIS Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na pešej zóne Korze Bélu Bartóka v luxusnej administratívnej budove, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciu v r. 2023. Budova má dva samostatné vstupy, jedno schodište a výťah. Na prízemí sa nachádza ambulancia praktického lekára a 2 samostatné kancelárie so službami. Na poschodí je neurologická ambulancia a 3 priestory, ktoré čakajú na Vás. Budova je zabezpečená alarmom. Parkovacie miesta sú k dispozícii v dostatočnom počte.
Na prenájom sú 3 priestory o rozlohe 15,75m2, 20,66m2 a 23,5m2. Všetky majú samostatné umývadlo. Kancelárie môžu byť podľa potreby prepojené, alebo aj oddelené. V ideálnom prípade sa priestory ponúkajú na prenájom spoločne, kde z najmenšej miestnosti sa dá urobiť kuchynka a dve väčšie môžu slúžiť ako kancelárie, resp. ambulancia a čakáreň. Ku kanceláriám prislúcha aj jedna toaleta. Pre zákazníkov/klientov sú k dispozícii spoločné toalety na chodbe zvlášť dámske a pánske. Vo dvore je rezervované 1 parkovacie státie. Vykurovanie priestorov je zabezpečené podlahovým kúrením, zdroj tepelné čerpadlo. Klimatizácia v každej kancelárii môže zabezpečiť chladenie aj kúrenie podľa potreby.
Cena prenájmu je 15€/m2. Cena zahŕňa nájomné, parkovanie, vykurovanie kancelárie aj podiel na vykurovaní spoločných priestorov. Cena nezahŕňa spotrebu vody a elektriny, ročný poplatok za alarm a spotrebný materiál na toaletách. Minimálny prenájom je na 1 rok, kaucia sa skladá vo výške 1 mesačného nájomného. Podmienkou prenájmu je aj uzatvorená poistná zmluva na riziko všeobecnej zodpovednosti na poistnú sumu min. 100.000,-EUR.
Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte, zavolajte a dohodneme si osobnú prehliadku, kde Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.
Mgr. Tomáš Miške 0903 763 560, tomas@azisreality.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Úžitková plocha:
60 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
3
Verejné parkovanie:
áno
Výťah:
áno
Rok kolaudácie:
2023
Počet poschodí od prízemia vyššie:
1
Celková plocha:
60 m2
Optická sieť:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Tomáš Miške

Mgr. Tomáš Miške

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • rusr
  • sora

Pomáhať a robiť dobré skutky môžete v každej oblasti a v každom čase. Ja som si pred 24 rokmi vybral finančné poradenstvo a dodnes ma táto práca baví. Moja špecializácia je poistenie, časom som však rozšíril svoju pôsobnosť aj na oblasť úverov a založením AZIS Reality aj na realitnú činnosť. Vyriešil som potreby stovkám rodín a práve ich spokojnosť ma posúva vpred. Momentálne ako riaditeľ vediem tím finančných poradcov, ktorým odovzdávam svoje odborné znalosti a skúsenosti. Pôsobím aj vo viacerých pracovných skupinách, kde sa snažíme inovovať a zdokonaľovať finančné produkty a procesy tak, aby boli čo najviac priateľské ku klientom. Človek nevie robiť zázraky, správne a bezzištné poradenstvo a vyriešenie rozhodujúcej životnej situácie sa však veľakrát zázraku podobá.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti