Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Predaj nehnuteľností

Naši konzultanti sú špeciálne pripravení profesionáli so znalosťami mesta či okolitých obcí, ktorí sprevádzajú a oboznamujú našich klientov na ceste od prvého stretnutia s aktuálnymi informáciami o trhu, marketingovým plánom prispôsobeným nehnuteľnosti na uľahčenie jej predaja, cez stanovenia reálnej trhovej ceny, až po podpísanie kúpnej zmluvy a vytvorenie nového vlastníctva.

Kúpa nehnuteľností

V našej kancelárii si pomocou našich realitných poradcov, šetriac Vašu energiu a čas, môžete pohodlne vybrať najvhodnejšiu z ponúkaných nehnuteľností, ktoré si potom môžete pozrieť v sprievode našich konzultantov!

Bankové a poisťovacie služby

Prostredníctvom spoločnosti Global profit Vám ponúkneme najvhodnejšiu ponuku zo širokého spektra bánk pôsobiacich na Slovenskom trhu, či už ide o financovanie nehnuteľnosti ako fyzická alebo právnická osoba, úver na rekonštrukciu, alebo refinancovanie súčasných úverov.

V oblasti poistenia sme si ako partnera vybrali ČSOB Poisťovňou a.s., ktorá je v ankete TOP TREND Poisťovňa roka už 7. rok na stupni víťazov, z čoho si 4-krát odniesla absolútne prvenstvo.

Právne služby

V súvislosti s predajom a nákupom nehnuteľností, s nami šetríte nielen peniaze a čas, ale môžete si byť istí, že nami pripravená zmluva pokrýva aj tie najmenšie detaily, ktoré sú vo Vašom najlepšom záujme.

 

Dúfame, že vás čoskoro privítame medzi našimi spokojnými zákazníkmi - priateľmi!

Prosím, kontaktujte nás, aby sme vám uľahčili predaj a kúpu Vašej nehnuteľnosti počas jedného z najväčších rozhodnutí vo Vašom živote, čím vám nielen poskytneme komfort prostredníctvom našich kvalitných služieb, ale Vám aj ušetríme čas.

Napíšte nám