Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

!!! Nová CENA_Prenájom gastro prevádzky LOFT PUB - REGAL BURGER !!!

Interné ID: GK-9
Ulica: Alžbetínske námestie
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Reštaurácia
700 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauráciu vo frekventovanej časti Dunajskej Stredy. Prevádzka sa nachádza na rožnom situovanom priestore, čiže je viditeľná z hlavnej ulice na Alžbetínskom nám.
Prevádzková doba od 8.00 do 01.00 hod. V okolí nie sú obytné priestory, čiže žiadne rušenie nočného kľudu.

Reštaurácia s kuchyňou je zariadená a vybavená technológiou na okamžitú prevádzku. V súčasnosti prevádzkujeme frachizovú reštauráciu REGAL BURGER s barom, čo je možné postúpiť za vynikajúcich podmienok. Daná sieť je po celom Slovensku, Čechách a zahraničí čo pridáva podporu priestoru v rámci marketingu.
Takisto samozrejme zmena konceptu nie je problém.
Úžitková plocha celého prenajímaného priestoru je 180m2.
Kapacita reštaurácie: 45
Kapacita terasy: 50 = výhodou je že neplatíte dodatočné nájomné za terasu, priestor patrí k nájmu. Je komplet zastrešená.

Cena prenájmu 700 Eur.
Pri podpise zmluvy sa uhrádza: 2100 EUR (nájomné za 1. mesiac + 2x depozit)

Cena odstupného je 21.000 Eur. Je to vrátane komplet tovaru a zariadenia v celej reštaurácii, čo predstavuje cca hodnotu 55.000 Eur. A taktiež komplet vybavenia.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Úžitková plocha:
180 m2
Zastavaná plocha:
180 m2
Stav:
úplne prerobený
Terasa:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Celková plocha:
180 m2
Počet terás:
1
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno
Káblová TV:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Gergely Kovács

Mgr. Gergely Kovács

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • sora
  • rusr

Financiám sa profesionálne venujem od roku 2007. Pôsobil som v rôznych korporáciách, na rôznych pozíciách. Nikdy som sa nebál výziev a zmien, preto sa mohlo stáť, že som pracoval v Komárne ako výlučný sprostredkovateľ poistenia, potom v Dunajskej Strede ako osobný bankár a v Galante ako riaditeľ pobočky. Po týchto skúsenostiach a úspechoch som sa stal súčasťou vedenia Nitrianskeho regiónu Poštovej banky, kde som založil základy hypotekárneho businessu. Po úspešnej adaptácii úverov na bývanie som prijal ponuku na pozíciu regionálneho riaditeľa 365.bank v Bratislave, ktorú som zastával dva roky. Počas mojej kariéry som sa veľakrát stretol s klientmi, ktorí vedeli čo potrebujú, ale nevedeli, ako na to. Práve preto som sa rozhodol ísť vlastnou cestou, lebo chcem ľuďom pomôcť vo svete úverov, kde sa cítim naozaj doma. Motivuje ma nájsť im najlepšie riešenie a odbremeniť ich od byrokracie. Každý prípad je individuálny, a preto je pre mňa každý klient výnimočný. Na základe týchto skúseností som sa rozhodol rozšíriť svoje služby aj o realitnú činnosť a preto sme pre Vás založili AZIS Reality.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti