Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

3i Rodinný dom v uzavretom areáli v tichej časti Dunajskej Stredy

Interné ID: GK-31
Ulica: Ulica Jánosa Aranya
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
209 000 €

Popis nehnuteľnosti

AZIS Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v uzavretom areáli, ideálne pre rodiny. Dom sa nachádza v novootvorenej obytnej zóne, mimo frekvenčnej časti mesta Dunajská Streda.
Stavba má 1 nadzemné podlažie. Základné dispozičné riešenie:
Hlavný vstup do rodinného domu je riešený z čelnej strany objektu cez závetrie. Z hľadiska dispozície je delený na dva funkčné celky. Denná časť tvorená s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou, na terase sa nachádza jakuzzi. Nočná časť tvorená 2 izbami, kúpeľňou a WC. Nosné murivo celého objektu je z keramických pálených tehál HELUZ Plus 25 brúsená + tepelná izolácia 120 mm. Konštrukcia strechy je tvorená nosnými drevenými trámami 120/180 mm vyplnená tepelnou izoláciou na báze minerálnej vlny. Na pozemku sa nachádza aj záhradný sklad s výmerou 7,07 m2. Zastavaná plocha objektu je 101,59 m2, pozemok: 336 m2.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
336 m2
Úžitková plocha:
101.59 m2
Zastavaná plocha:
101.59 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
3
Energetický certifikát:
A
Terasa:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Rok výstavby:
2018
Rok kolaudácie:
2019
Celková plocha:
101.59 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku - vodný zdroj:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Internet:
áno
Káblová TV:
áno

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Gergely Kovács

Mgr. Gergely Kovács

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • sora
  • rusr

Financiám sa profesionálne venujem od roku 2007. Pôsobil som v rôznych korporáciách, na rôznych pozíciách. Nikdy som sa nebál výziev a zmien, preto sa mohlo stáť, že som pracoval v Komárne ako výlučný sprostredkovateľ poistenia, potom v Dunajskej Strede ako osobný bankár a v Galante ako riaditeľ pobočky. Po týchto skúsenostiach a úspechoch som sa stal súčasťou vedenia Nitrianskeho regiónu Poštovej banky, kde som založil základy hypotekárneho businessu. Po úspešnej adaptácii úverov na bývanie som prijal ponuku na pozíciu regionálneho riaditeľa 365.bank v Bratislave, ktorú som zastával dva roky. Počas mojej kariéry som sa veľakrát stretol s klientmi, ktorí vedeli čo potrebujú, ale nevedeli, ako na to. Práve preto som sa rozhodol ísť vlastnou cestou, lebo chcem ľuďom pomôcť vo svete úverov, kde sa cítim naozaj doma. Motivuje ma nájsť im najlepšie riešenie a odbremeniť ich od byrokracie. Každý prípad je individuálny, a preto je pre mňa každý klient výnimočný. Na základe týchto skúseností som sa rozhodol rozšíriť svoje služby aj o realitnú činnosť a preto sme pre Vás založili AZIS Reality.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti